Moje zwierzęta

Dział przeznaczony na wszelkie rozmowy związane z grą

Moje zwierzęta

Postprzez Tucalit » Wt, 20 mar 2018, 09:46

Gdyby potrzebujesz wydobyć do skweru odmienne formy kapucynów, ważne jest, by zaoferować znaczny selekcja paszy na rzecz nieujarzmionego ptactwa, atoli nie trzeba sypać co niemiara dewiz na specjalistyczne zawiesiny nasion, których zdołasz nie mieć ochotę! Trzeba tymczasem unikać produkowanej pożywienia, która mieści pląsie napełniacze, takie na sposób całkowity owies, kto ma nierozległą cena kaloryczną ewentualnie nasienia o dużej zestawy zbóż, gdyż wywlecze to przede wszystkim cukrówki. Oto kilka sugestyj oraz porad na przedmiot tego, co najprawidłowiej karmić agresywne wackowie.
http://www.golebie.biz/ogolne-informacje/

Jeśli najpierw nie chowałeś ptaków, jakie zwiedzają Twój botanik, proponujemy nawiązać od kilku Niespasionych Kłębków, Czarnego Słonecznika bądź Słonecznikowych Silników również Orzeszków, jakie zdołają stanowić użyte w karmnikach, na stolikach na rzecz lasek bądź na ziemi iw przeróżnych mutacjach lokalizacji w twoim skwerze. Dołącz parę idyllicznych krain w celu podejrzliwych niezwalczonych dzidów także porwijże chromatyczne dzidowie świergocące aż do osobistego parku. Rozmieszczając te twory w ogrodzie, trzeba ciągnąć mnogość przeróżnych wersji pyt powszechnie występujących w grosów parków w Gigantycznej Brytanii. Podczas gdy pokonasz pełne przekonanie siebie, zdołasz dorzucić specjalistyczne nasienia, takie niby Nasienia Niger także Konopie, a nawet Suszone Mączki Łosośnicze. Ta wariant zwiększy dodatkowo powiększy atrakcyjność Twojego parku gwoli większego asortymentu typów ptaków, w owym dzięciołów, trzmiel dodatkowo adamowych. Dużo wersyj pasze gwoli nieprzezwyciężonego ptactwa stosuje granulki spośród orzeszków ziemnych w zamian całkowitych orzeszków ziemnych, jako że kawałki wymiarów kęsa egzystują łatwe do strawienia także wleką większą wachlarz niebarbarzyńskich laski.
Tucalit
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 20 mar 2018, 09:46

Postprzez » Wt, 20 mar 2018, 09:46

 

Re: Moje zwierzęta

Postprzez karol322 » Cz, 26 kwi 2018, 07:27

Mi wystarczy jak mam w domu psa, kota i szczury.
Jak byłem młody to nie lubiałem zwierząt , ale na stare lata mi odbiło trochę.

_________________________________
skin tightening
karol322
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 26 kwi 2018, 07:19

Re: Moje zwierzęta

Postprzez krsytian343 » Pt, 18 maja 2018, 14:55

Sam w domu trzymam trzy psy i dwa koty.
Na szczęście dom mam na 120 metrów kwadratowych i jakoś mi to nie przeszkadza.
krsytian343
User
User
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 18 maja 2018, 14:49

Re: Moje zwierzęta

Postprzez domber » Pn, 25 cze 2018, 08:30

Mam owczarka belgijskiego, świetny jest ;)
Wysokiej jakości taśmy polipropylenowe to niezbędna rzecz przy transporcie towarów.
domber
User
User
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 25 cze 2018, 08:24
Lokalizacja: Polska

Re: Moje zwierzęta

Postprzez piotrol » So, 21 lip 2018, 22:12

Ja mam jedynie jamnika, może to i małe zwierzątko ale bardzo się przywiązałem.
piotrol
User
User
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 21 lip 2018, 21:59

Re: Moje zwierzęta

Postprzez slawek33 » Wt, 7 sie 2018, 08:07

W swoim domu mam trzy psy i cztery koty.O wszystkie te zwierzęta dbam bardzo dokładnie żeby nikomu nic złego nie było.
slawek33
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 7 sie 2018, 08:01

Re: Moje zwierzęta

Postprzez monia21 » So, 25 sie 2018, 09:06

Witam. Ja posiadam w domu psa rasy golden retriever oraz dwa koty - rosyjski niebieski oraz ragdoll. Myślę, że więcej zwierząt mi nie potrzeba. Pozdrawiam

______________
olej z czarnuszki gdzie kupić
monia21
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 25 sie 2018, 07:37

Re: Moje zwierzęta

Postprzez gimikis » Wt, 28 sie 2018, 11:53

Ja aktualnie nie mam żadnego, ale swego czasu miałem sporo chomików :)
gimikis
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 28 sie 2018, 11:47

Re: Moje zwierzęta

Postprzez Nastupisz1 » Śr, 29 sie 2018, 09:16

A ja jestem dumnym posiadaczem dwóch kotów!
Nastupisz1
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 29 sie 2018, 09:11

Re: Moje zwierzęta

Postprzez Anda » Śr, 12 wrz 2018, 18:59

Ja mam kota i jest najlepszy <3
Anda
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 12 wrz 2018, 18:57

Postprzez » Śr, 12 wrz 2018, 18:59

 

Następna strona

Powrót do Ogólna Dyskusja



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron