Hobby

Dział przeznaczony na wszystko co nie związane z gildią oraz grą

Re: Hobby

Postprzez mizer » Pn, 10 gru 2018, 15:19

Ja ostatnimi czasy bardzo polubiłem granie u bukmachera. Według mnie bardzo jest to ciekawe zajęcie i przede wszystkim można wygrać sporo pieniędzy przy niewielkim nakładzie. Polecam wszystkim poczytać sobie w internecie na ten temat, na stronach takich jak Alfabets można znaleźć sporo ciekawych informacji o tym
mizer
User
User
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 10 gru 2018, 15:03

Postprzez » Pn, 10 gru 2018, 15:19

 

Re: Hobby

Postprzez rampa11 » Pt, 1 lut 2019, 11:12

mam ciężką pracę więc moje hobby - bieganie pozwala mi ochłanąc po nieraz bardzo nieprzyjemnych akcjach jestem hydraulikiem i niby mam pracownikow ale czasem trzeba samemu zadziałać a wiadomo gdy w ruch idize spirala hydrauliczna to nie zapowiada nic przyjemnego dla oka i wogole.
rampa11
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 1 lut 2019, 11:10

Re: Hobby

Postprzez lola88 » So, 2 lut 2019, 10:57

Bardzo lubię grać na komputerze - ale to chyba oczywiste :p Podobają mi się też gry planszowe, dlatego często pojawiam się na nockach organizowanych przez różne sklepy z grami. Polecam każdemu - fajna atmosfera i wspaniali ludzie.
lola88
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 2 lut 2019, 09:25

Re: Hobby

Postprzez xxdanielek » So, 2 lut 2019, 21:59

Moim hobby jest jeżdżenie w różne ciekawe miejsca w Polsce. Ostatnio wracając w Warszawy zatrzymałem się w spa radom by trochę zrelaksować się po trudach weekendu w stolicy. Udało się to genialnie, zacząłem od masażu, a skończyłem na długiej kąpieli w jaccuzi. Polecam gorąco.
xxdanielek
User
User
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 2 lut 2019, 21:55

Re: Hobby

Postprzez jjolancia » N, 10 lut 2019, 12:19

Ja również uwielbiam podróżować. Dziwię się, że tak wielu ludzi zostaje w domu zamiast odkrywać coś całkiem nowego. Cóż, ich wybór. Ja jednak ze swojej strony gorąco polecam. Najlepiej gdy podróż połączymy ze sportem, np. kajakarstwem czy kolarstwem.
jjolancia
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 10 lut 2019, 12:07

Re: Hobby

Postprzez ercia » Pn, 25 lut 2019, 15:20

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach trudno o hobby - zbyt wiele rzeczy nas rozprasza, zbyt wiele mamy obowiązków. Nie znajdujemy czasu ani na przyjaciół, ani na rodzinę, co dopiero mówić tutaj o samorealizacji :/ Takie jest moje zdanie na ten temat.
ercia
User
User
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 25 lut 2019, 15:07

Re: Hobby

Postprzez zossia2 » N, 21 lip 2019, 20:25

Ja właściwie każdy wolny czas spędzam nad książkami ;) Jestem totalnym molem książkowym
zossia2
User
User
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 21 lip 2019, 20:23

Re: Hobby

Postprzez Faint » Pn, 30 wrz 2019, 04:52

Istnieje wiele taktyk wygrywania kasyna – https://poznanfun.com na pieniądze. Ale jeśli grasz w kasynie, możesz także wypróbować dowolne polskie kasyna, jest to bardzo bezpieczne. I tutaj nie ma potrzeby gotówki. Istnieje wiele kasyn , w których możesz w to grać. Oto kilka wskazówek, jak wygrać pieniądze w kasynie.
Faint
User
User
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 30 wrz 2019, 04:49

Re: Hobby

Postprzez pawel31 » Pn, 25 lis 2019, 22:01

Mój kuzyn jest miłośnikiem literackiej historii . Już w szkole podstawowej był najlepszy z historii interesował sie tym od dzieciństwa.Mam dla niego niespodziankę w postaci książki "Dzieje Polski. Tom 4. Trudny złoty wiek " Już widzę zadowolenie na jego twarzy z prezentu . https://www.taniaksiazka.pl/dzieje-pols ... 11461.html
pawel31
User
User
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 22 paź 2019, 01:13

Re: Hobby

Postprzez danuta22 » Śr, 25 mar 2020, 07:36

Jak pamiętam moje hobby to sport i od dzieciństwa jest ważny w moim życiu i tez tego uczę moich dzieci . Syna zapisałam na karate przed rozpoczęciem musiałam go zaopatrzyć w odpowiedni ubiór taki jak ochraniacze goleń który kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... pokey.html . Stworzony został do miłośników sztuk walki gdzie oprócz ciosów dłońmi zadaję się też kopnięcia.
danuta22
User
User
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz, 24 paź 2019, 08:46

Postprzez » Śr, 25 mar 2020, 07:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron